Zakład Usług Informatycznych

Programy komputerowe firmy INFO pracują pod systemem Windows i DOS. Użytkowane są od kilkunastu lat przez ponad 200 użytkowników.  Oferta nasza zawiera następujące programy:

  • System Finansowo-Księgowy INFO-SFINKS
  • Ewidencja Środków Trwałych INFO-EWID.ST
  • Ewidencja Obrotu Towarowego INFO-HANDEL
  • Ewidencja Płacowo-Kadrowa INFO-PŁACE
  • Księga Przychodów i Rozchodów INFO-KPiR 

Nasze oprogramowanie spełnia wszystkie wymagania wynikające z aktualnego ustawodawstwa. Programy są na bieżąco modyfikowane i dostosowywane do zmieniających się przepisów. Są narzędziem elastycznym, które łatwo można adaptować do specyfiki przedsiębiorstwa. Są bardzo proste i przejrzyste w obsłudze, stąd nie jest potrzebne ani dodatkowe szkolenie, ani długi czas na zapoznanie się z funkcjami programów.

W przypadku Państwa zainteresowania naszym oprogramowaniem oferujemy zainstalowanie pełnej wersji ofertowej, która może być wykorzystywana i testowana przez trzy miesiące od dnia zainstalowania.

Po zakupieniu oprogramowania oferujemy bezpłatny nadzór autorski przez pierwsze trzy miesiące użytkowania. Po tym okresie proponujemy zawarcie z naszą firmą umowy na nadzór autorski i konserwację oprogramowania naszego autorstwa. Umożliwi to Państwu uzyskanie dalszej opieki nad zainstalowanymi u Państwa programami. Oferowany przez nas serwis zapewnia bieżącą aktualizację programów do zmian w przepisach prawnych oraz wsparcie w przypadku kłopotów technicznych i merytorycznych.

 

Cennik programów INFO

 

powrót >>

 


Copyright © 2008 Zakład Usług Informatycznych "INFO". Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
CMS, wykonanie & hosting: 3a.pl