Zakład Usług Informatycznych

Symfonia Pro

 

Symfonia Pro umożliwia łatwe tworzenie zestawień graficznych na podstawie informacji dostępnych w programach finansowych i handlowych Symfonii. Prezentacja wyników analiz w postaci wykresów oraz możliwość tworzenia własnych i dostosowania ich wyglądu zgodnie z indywidualnymi preferencjami, wspiera managerów w dokonywaniu analizy bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa. Dodatkowo tak przygotowane zestawienia graficzne można wyeksportować do plików w wybranym formacie lub wysłać na adres email. Dane prezentowane w postaci graficznej różnią się w zależności od programu. Ich zakres odzwierciedla potrzeby analityczne wynikające ze specyfiki danego obszaru.

 

Przykładowa lista gotowych graficznych zestawień:

 

Finanse i Księgowość – analiza obrotów na kontach księgowych w różnych ujęciach i z różnych perspektyw, analiza stanu rozrachunków, wiekowanie należności i zobowiązań, prezentacja zapisów na kontach księgowych oraz zestawień rejestrów VAT.

 

Handel – analiza sprzedaży oraz analiza zakupów w różnych ujęciach i z różnych perspektyw, analiza stanu należności i zobowiązań na dany dzień, w wybranym układzie.

 

Faktura – analiza sprzedaży w różnych ujęciach i z różnych perspektyw, analiza stanu należności i zobowiązań na dany dzień, w wybranym układzie.

 

Mała Księgowość – szczegółowa analiza przychodów i kosztów, analiza sprzedaży i zakupów w różnych ujęciach, analiza obrotów z kontrahentami, analiza należności i zobowiązań.

 

symfonia-pro-wykres1.jpg

 

 

symfonia-pro-wykres2.jpg

 

Pobierz ulotkę systemu Symfonia Pro (pdf)

 


Copyright © 2008 Zakład Usług Informatycznych "INFO". Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
CMS, wykonanie & hosting: 3a.pl