Zakład Usług Informatycznych

Nowości

 

2013 - 12 - 01

Wprowadzenie nowej linii produktów w ramach systemu Symfonia: Symfonia-Pro.

System Symfonia Pro umożliwia łatwe tworzenie zestawień graficznych z dostępnych w programach danych oraz ich prezentację wizualną. Pozwala to na łatwą analizę bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa oraz czytelną prezentację wyników analiz w postaci wykresów. Szerokie możliwości dostosowania wyglądu wykresu pomagają w łatwej interpretacji przygotowanych raportów.

 

2010 - 02 - 01

Aby nasi klienci mieli łatwiejszy i szybszy dostęp do oferowanych przez nas usług uruchomiliśmy usługę iSerwis - serwisowanie programów przy pomocy połączenia internetowego. Aby skorzystać z pomocy zdalnej należy pobrać program do usługi iSerwis. Więcej informacji i program serwisowy do pobrania znajdziesz w zakładce iSerwis na naszej stronie www.

 

2008 - 09 - 21

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego serwisu www wykonanego przez firmę 3a.pl.

 
2008 - 06 - 01

Nawiązaliśmy współpracę z firmą CORE, która jest przedstawicielem oprogramowania AVG na Polskę. Współpraca będzie dotyczyć sprzedaży, wdrażania rozwiązań programowych AVG w sektorze małego i średniego biznesu, instytucji rządowych i samorządowych, klientów instytucjonalnych i osób prywatnych.

 

 


Copyright © 2008 Zakład Usług Informatycznych "INFO". Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
CMS, wykonanie & hosting: 3a.pl