Zakład Usług Informatycznych

Oprogramowanie INFO - to kompleksowy system programów wspomagających zarządzanie w małych firmach. Programy INFO pracują pod systemem Windows w wersji 32 i 64 bitowej. Programy instalowane są na komputerze w formie jednego pliku z rozszerzeniem *.exe (możliwa jest instalacja i praca na pendrivie lub dysku przenośnym).

Programy są na bieżąco modyfikowane i dostosowywane do zmieniających się przepisów. Są bardzo proste i przejrzyste w obsłudze, stąd nie jest potrzebne ani dodatkowe szkolenie, ani długi czas na zapoznanie się z funkcjami programów.

Oferta nasza obejmuje następujące programy:

  • System Finansowo-Księgowy INFO-SFINKS
  • Ewidencja Środków Trwałych INFO-EWID.ST
  • Ewidencja Obrotu Towarowego INFO-HANDEL
  • Ewidencja Sprzedaży INFO-Faktura
  • Ewidencja Płacowo-Kadrowa INFO-PŁACE
  • Księga Przychodów i Rozchodów INFO-KPiR

W przypadku Państwa zainteresowania naszym oprogramowaniem oferujemy zainstalowanie pełnej wersji ofertowej, która może być wykorzystywana i testowana przez 60 dni od dnia zainstalowania.

Po zakupieniu oprogramowania oferujemy zawarcie z naszą firmą umowy na nadzór autorski i konserwację oprogramowania naszego autorstwa. Umożliwi to Państwu uzyskanie dalszej opieki nad zainstalowanymi u Państwa programami. Oferowany przez nas serwis zapewnia bieżącą aktualizację programów do zmian w przepisach prawnych oraz wsparcie w przypadku kłopotów technicznych i merytorycznych.

Programy INFO użytkowane są od kilkunastu lat przez liczne grono użytkowników.

 

powrót >>

 


Copyright © 2008 Zakład Usług Informatycznych "INFO". Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
CMS, wykonanie & hosting: 3a.pl